Наріжний камінь

Християнська церква

Ви тут: Daily Bible reader

DBR - під таким заголовком на нашому сайті є інтегрована програма читання Біблії за рік - Daily Bible reader

 

План читання Біблії

 

Дослідження серед християн показали, що 85% читають Післання більше, ніж Євангелія. Якщо ми хочемо бути більш схожими на Ісуса, то повинні неодмінно берегти Його образ перед своїми очима. В запропонованому плані ви пройдете 4 Євангелія двічі за один рік, але не одне за другим, як у більшості планів вивчення Біблії. Наприклад, ви прочитаєте Євангеліє від Матвія, потім Дії Апостолів, Євангеліє від Марка, потім Післання до Римлян, Євангеліє від Луки, потім 1-е та 2-ге Післання Коринтянам і т.д.

Досить цікавим є читання Старого Завіту не в тій послідовності, в якій знаходяться книги в Біблії, а в порядку подій, які відбулися реально. Наприклад, Даниїл та Ієзекіїль писали під час Вавілонського полону, а Єздра повернувся звідти з метою заново відбудувати храм. Тому ви прочитаєте їх книги в такій послідовності. Так само, коли ви будете читати в 3-ій книзі Царів про те, як Соломон став царем, то перейдете до Приповістей та Єклазиясту, написаними ним же. Читаючи 4-у Книгу Царів, під час якої Йона став пророком, ви перейдете до книги Йони та прочитаєте її. Ви Виявите, що Старий Завіт оживає, коли його книги встають в правильний хронологічний порядок.

Спробуйте це самі і будете приємно здивовані!

Все Писання корисне.

Всі місця Писання, які ви будете читати в Плані перемоги, необхідні для наступних чотирьох пунктів:

  1. у що вірити;
  2. що перестати робити;
  3. що робити краще;
  4. що почати робити.

Ми хочемо порадити вам вибирати час після щоденного читання і молитися Богу про те, щоб Він показав вам (в прочитаному контексті) Свою волю відносно того, в що вам вірити, з чим покінчити, що почати робити і що робити краще. Коли ви будете молитися цією молитвою, Слово з Біблії почне діяти у вашому житті і вашій поведінці. Добре було б також молитися на початку, перед тим, як ви починаєте читати, і просити Бога навчити вас посередництвом Свого Святого Духа, щоб ви розуміли те що читаєте. Дякуючи вашій молитві на початку і в кінці, читання Біблії стане для вас живим і життєво необхідним. Це змінить ваше життя!

Як користуватися планом.

Почніть в будь-який час.

Ви можете притримуватися плану перемоги в будь-який час року. Просто починайте з потрібного вам і читайте точно до того ж дня в наступному році. Це кінець циклу. Так ви можете подати приклад своїм друзям в групі по вивченню Біблії, членам церкви або комусь, про кого ви піклуєтесь. Вони можуть почати в будь-який час на протязі року.

Якщо ви пропустите один день.

Іноді буває важко встигнути прочитати Біблію, як заплановано. Ми наполегливо рекомендуємо вам не повертатися назад і не намагатися прочитати матеріал двох днів. Якщо ви постараєтеся зробити це, то може бути, вам прийдеться наздоганяти все більше і більше. Диявол буде використовувати це для того, щоб відбити у вас настрій. І тоді легко буде все закинути зовсім. Тому пропонуємо відкласти читання Біблії за пропущений вами день. Якщо в кінці неділі у вас з’явиться час, ви можете повернутися, і прочитати згаяне.

Записуйте ключові вірші.

Записуйте ключові вірші, які Бог особливо оживив для вас під час читання Біблії. Якщо ви вважаєте, що Бог хоче, щоб ви вивчили якийсь вірш напам’ять, то відмітьте як-небудь його. Потім спробуйте заучувати хоча б один вірш кожну неділю. Збережіть Його Слово в своєму серці.

Щомісячні замітки.

Бог говорить зі Своїми дітьми насамперед через Своє Слово. Якщо ви не приділяєте час Біблії кожен день, то втрачаєте для себе найважливіше джерело керівництва своїм життям. Ви можете записати всі важливі речі, які Бог приготував вам за цей місяць, разом з цитатами з Біблії, які допомогли вам зрозуміти те, що хотів сказати вам Бог.

Ви тут: Головна Daily Bible reader