Музичне служіння

Дитячий хор

Дуже важливо, щоб наші діти були в церкві з Ісусом. А як приємно чути, коли вони щиро, по-дитячому прославляють Бога. Тому в нашій церкві є дитячий хор, двері якого відчинені для кожної дитини 7-12 років.

На репетиціях діти не тільки вчаться співати, але і більше взнають про Бога, спілкуються, моляться. Наші сестри, які займаються з дітьми розуміють, що головне не тільки говорити про Христа, а показати Його на ділі.

Я знаю, що Богові дуже приємно чути як ми прославляємо Його співом, і особливо приємно коли це роблять діти. Головне їх навчити щиро славити Христа, вкласти в них правильні мотиви і розуміння. Спів дітей дуже торкається мого серця. Я вважаю, що не тільки в дитячому хорі повинні співати діти, але і вдома батьки з самого малечку повинні співати разом з дітьми про Ісуса Христа, Його милість, любов, велич. Це відіграє важливу роль в подальшому духовному рості дитини.

Хор

Левитське служіння є дуже важливим і непростим, тому в нашій церкві йому приділяють особливу увагу. Хористи повинні не просто добре співати, а й стежити за своїм духовним станом. Співати потрібно не тільки устами, але й серцем.

Хор в нашій церкві існує давно, але ми розуміємо, що не потрібно зупинятися на досягнутому, а потрібно прагнути до досконалості. І не просто прагнути, а й досягати її.

Останнім часом наш хор почав все частіше і частіше їздити: наших хористів запрошують друзі з інших церков. Так після однієї з поїздок наш хор об’єднався разом з хором з міста Бровари, церкви «Воскресіння».

Літом 2010 року, об’єднаний хор брав участь у музично-поетичній конференції “Акорди життя”, а також у з’їзді служителів ОЦХВЄ України. Хористи дякують Богові за ті таланти, які Бог їм дав, щоб прославляти Його.